Kaikuja - Juha Piston sävellyskonsertti. Jousikvartetti Sfääri ja pianisti Sanna Smolander. Vapaa pääsy. Kahvitarjoilua klo 17 alkaen seurakuntakeskuksen juhlasalissa.
pe 6.11. klo 18.00 – pe 6.11. klo 19.15
Paltamon kirkko - kirkkosali
Kaikuja - Juha Piston sävellyskonsertti Paltamon kirkossa. Esiintyy Jousikvartetti Sfääri ja pianisti Sanna Smolander. Vapaa pääsy.
Kaikuja - Juha Piston sävellyskonsertti. Jousikvartetti Sfääri ja pianisti Sanna Smolander. Konsertin järjestävät yhteistyössä Paltamon seurakunta ja Paltamon kunnan kulttuuritoimi. Konserttiin on vapaa pääsy.
Kahvitarjoilua ennen konserttia klo 17 alkaen seurakuntakeskuksen juhlasalissa. Lämpimästi tervetuloa!
Kahvitarjoilua ennen konserttia klo 17 alkaen seurakuntakeskuksen juhlasalissa. Lämpimästi tervetuloa!
-
Aikuisille
-
Lapsille ja lapsiperheille
-
Musiikki
Linkki avautuu uudessa välilehdessä